Personal


Secția de Arheologie

Andrei Bălărie

Muzeograf

Curriculum Vitae

Diaconescu Dragoș

Cercetător

Curriculum Vitae

Drașovean Florin

Cercetător

Curriculum Vitae

Flutur Alexandru

Muzeograf

Curriculum Vitae

Georgescu Andrei

Muzeograf

Curriculum Vitae

Kopeczny Zsuzsanna

Muzeograf

Curriculum Vitae

Suciu Cosmin

Cercetător

Curriculum Vitae

Tănase Daniela

Muzeograf

Curriculum Vitae

Ardelean Adrian

Muzeograf

Timoc Ioan

Muzeograf

Ghiorghiță Ioana

Muzeograf

Ciobotaru Dan Leopold

Muzeograf

Harnischfeger Christine

Muzeograf

Saftu Silviu

Referent

Rogoveanu Veronica

Desenator

Secția de Istorie

Demian Nicoleta

Cercetător

Curriculum Vitae

Deheleanu Adrian

Muzeograf

Curriculum Vitae

Flutur Liana

Muzeograf

Curriculum Vitae

Iusztin Zoltan

Muzeograf

Curriculum Vitae

Şeptilici Raoul

Muzeograf

Curriculum Vitae

Bacoș Adrian

Inspector de Specialitate

Andrăsescu Daniel

Administrator Punct Muzeal “Traian Vuia”

Secția de Științe ale Naturii

Venesa Ploscar

Conservator

Veres Doina

Supraveghetor

Cornea Radușca

Supraveghetor

Lefter Gabriela

Supraveghetor

Bâlea Ionel

Ingrijitor Rezervație “Casa Naturii” Jimbolia

Laborator Zonal de Restaurare

Bujanca Luminiţa

Restaurator

Curriculum Vitae

Găvan Răsvan Teodor

Restaurator

Curriculum Vitae

Ghercia Dorian Sebastian

Restaurator

Curriculum Vitae

Ghercia Floare

Restaurator

Curriculum Vitae

Mîţu Maria

Restaurator

Curriculum Vitae

Oprescu Ion

Restaurator

Curriculum Vitae

Marcu Ancuța

Conservator

Vărzaru Diana

Chimist

Rada Miruna-Anda

Restaurator

Păun Mariana

Restaurator

Biroul Relații cu Publicul și Organizare Expoziții

Cedică Valentin

Muzeograf

Duță Alexandru

Inspector de Specialitate

Șepețan Milan

Fotograf

Drașovean Gabriela

Referent

Stan Viorica

Supraveghetor


Compartimentul Financiar-Contabilitate și Resurse Umane

Talpaș Elena

Economist

Maftei Mariana

Economist

Babcsanyi Dragoslava

Referent

Ilie Estera

Referent

Compartimentul Pedagogie Muzeală și Proiecte

Cranciova Corina

Muzeograf

Curriculum Vitae

Compartimentul Juridic

Ciobotea Dumitru

Jurist

Compartimentul Audit Public Intern

Șoica Viorica

Auditor

Biroul Achiziții Publice și Administrativ

Angheluță Traian

Inginer

Szabo Iosif

Șofer

Grigorici Gheorghe

Electrician

Hanas Gheorghe

Fochist

Creț Marian

Lacatuș

Gruia Ion

Tâmplar

Schrammel Ioan

Necalificat